Kontakt
  • E-mail

    atrom@atrom.eu

  • Telefon

    +48 62 738 42 88

  • Godziny otwarcia

    7:30 – 15:30

Napisz do nas

Odwiedź nas

Zapraszamy do naszych siedzib
Siedziba główna
  • Adres

    ul. Osadnicza 18
    63-400 Ostrów Wielkopolski
    Polska

  • Parking

    Bezpłatny

Nowe technologie
  • Adres

    ul. Raszkowska 25
    63-400 Ostrów Wielkopolski
    Polska

  • Parking

    • Płatny, monitorowany 9:00 – 18:00 (ul. Starotargowa 3)
    • Płatny (miejski)

Przedstawiciele handlowi

Skontaktuj się bezpośrednio z nimi

Marcin Kusicielek

607 617 683

m.kusicielek@atrom.eu

Damian Mruc

519 318 063

d.mruc@atrom.eu

Radosław Stolarek

691 820 350

r.stolarek@atrom.eu

Adam Malinowski

661 066 666

a.malinowski@atrom.eu

Krzysztof Dekajło

691 101 000

k.dekajlo@atrom.eu

Grzegorz Białowąs

607980810

g.bialowas@atrom.eu

Piotr Pawlarczyk

693 030 170

p.pawlarczyk@atrom.eu

Piotr Pawlak

519 318 072

p.pawlak@atrom.eu

Marketing

Dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży

Maciej Roszak

697 160 390

m.roszak@atrom.eu